PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=650236}
6,9 36 597
ocen
6,9 10 1 36597
6,3 18
ocen krytyków
Dziewczyna z szafy
powrót do forum filmu Dziewczyna z szafy

Rewelacyjny film. Rewelacyjny Mecwaldowski. Rewelacyjny Głowacki. Takiego kina więcej proszę.

ocenił(a) film na 8
wicio_3

już wcześniej podzieliłam ten zachwyt:-) ale mam prośbę: jak dodać nowy temat na forum? w poprzedniej skórce nie było problemu , teraz za chińskiego nie mogę do tego dojść

ocenił(a) film na 7
allix111

Jak już znajdziesz dział "forum" - pod koniec, za obsadą, recenzjami, opisami filmu, ciekawostkami..., to obok napisu "forum" jest prawie niewidoczny, szary znak "+" a za nim - też prawie niewidoczna lornetka. Aby dodać temat, klikasz w +, aby obserwować forum danego filmu - w lornetkę. Powodzenia :)

ocenił(a) film na 8
potasznia

Dzięki, już wcześniej tego próbowałam ale bez reakcji, teraz spróbowałam przez google chrom i hurra!! :-), ach ten explorer...

ocenił(a) film na 7
wicio_3

Film świetny :-) nieźle się bawiłam na nim, sąsiadka suuuper, każdy chciałby taką mieć! Żart ;-P

ocenił(a) film na 2
kasiaosiedmiutwarzach

Mało nie umarłam z nudów. Można się było domyślić, że jeśli z plakatu zapewniają jaka to rewelacja wiele się spodziewać nie ma co....

korczowa

Ha! W tym dniu akurat byłam w rewelacyjnym humorze i chyba wszystko mnie śmieszyło do łez :-)

korczowa

Ręce opadają...
Nudny . No bo nudny.

wicio_3

Czy rewelacyjny film to ja bym jednak miala opory,ale co do mecwalda to sie zgadzam zdecydowanie.

ocenił(a) film na 9
wicio_3

Czapki z głów - rewelacyjne kino - 9/10 !!!

ocenił(a) film na 3
wicio_3

M.zd. strasznie słabe. Pochwała ćpania, euntanazji, schematyczność postrzegania świata ... Poza rolą informatyka (aktor gra dobrze), szkoda czasu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones