PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=225393}
6,8 863
oceny
6,8 10 1 863
Marco P. i złodzieje rowerów
powrót do forum filmu Marco P. i złodzieje rowerów

"Marco P. i złodzieje rowerów" jest chyba najlepszym filmem amatorskim, jakim dotychczas udalo mi sie obejrzec. I realizacyjnie i jako pomysl. Realizacja dorownuje a czasem nawet przewyzsza poziom filmow polskich profesjonalnych, robionych za duze pieniadze. Pomysl jest siwetny, zabawny i krwawy, i do tego dborze pokazany. Na mysl mi jednak torche przychodzi sceny z Marvem z filmu "Sin City", ten tak samo szukajac zabojcy tej prostytutki, mscil sie na wszystkich, ktorzy mogli miec cos z tym wspolnego. Tak czy inaczej, film goroca polecam!!! Obowiazkowa pozycja fanow kina amatorskiego.

ocenił(a) film na 7
Co_lump

Jestem swiezo po ogladnieciu filmu "Oldboy" i widac, ze ten film (Oldoby) byl inspiracja dla Bodo Koxa, by Marco P. przyjal taka formule, jaka przyjal. Niektore sceny Kox wrecz zapozycza, jak np. scena z Paserem, tutaj kolarz brutalnie rozwala paznokcie paserowi, a tam czlowiekowi, ktory zajmowal sie wynajmeme tych pomieszczen (w ktorych byl glowny bohater zamkniety przez 15 lat) - wyrywa zeby. Mimo wszystko nikt tego Koxowi zabranaic nie bedzie, bo wiemy, ze dobrze jest nasladowac sprawdzone schematy, ale ja wierze mimo wszystko, ze przyszly film Bodo Koxa bedzie niepowtarzalnym wydarzeniem artystycznym i na prozno bedzie nam szukanie jakis powiazan z innymi filmami!

ocenił(a) film na 1
Co_lump

Najlepszy film amatorski to ty dopiero zobaczysz!(Już nidługo) pozdrowienia:)

ocenił(a) film na 7
blablabla_2

Tak a niby jaki i kiedy? :] Bo nie moge sie juz doczekac!

ocenił(a) film na 6
Co_lump

A gdzie ściągnąć można Marco P. i złodzieji rowerów ???

ocenił(a) film na 7
KYRTAPS

Niestety nigdzie, mozna oglodac na festiwalach i pokazach kina OFF, no chyba, ze ma sie dojscia tak jak ja... to wtedy mozna miec na wlasnosc :P

ocenił(a) film na 9
KYRTAPS

idzie ściągnąć a przynajmniej kiedyś szło, bo sam chyba z rok temu albo i dawniej po konkursie off topowym na TVP2 ściągnąłem ten film chyba z emulle, nie pamiętam w każdym razie, ale mam go na kompie do tej pory :D

W każdym razie mi się film bardzo podoba :D Szczególnie że lubię kolarstwo i dużo jeżdżę.

ocenił(a) film na 1
Co_lump

Juz niedługo... poczekaj do 13 grudnia na konkursie zgarnie wszystkie nagrody:) napewno go poznasz pozdrowienia

ocenił(a) film na 7
blablabla_2

Hmm... a jak sie nazywa twoj brat i jak sie nazywa jego film? :))

ocenił(a) film na 1
Co_lump

film mojego brata jest z innej kategori więc w sumie można przyznać Ci rację:)
Pozdrowienia

ocenił(a) film na 7
blablabla_2

ale jak twoj brat sie nazywa i jaki kreci film ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?

ocenił(a) film na 1
Co_lump

czy ty przypatkiem nie spytałeś o to samo ale na gg?? jak tak to powinieneś wiedzieć
:)

ocenił(a) film na 7
Co_lump

Pisalem do ciebie na gg, ale nie dostalem odzewu. Wiec moglabys mi powiedziec, co za film rkeci i jak sie nazywa on i ten film? ? ? ?

ocenił(a) film na 1
Co_lump

już go nakrecił nazywa sie Exodus, a film Marco P..... jest faktycznie najfajniejszy:]

ocenił(a) film na 1
blablabla_2

wysłał ten film jednak na inny konkurs na oskariade słyszłeś może??

ocenił(a) film na 7
blablabla_2

Slyszalem, ale to wlasnie tam Marco P. i zlodzieje rowerow zgarneli glowna nagrode a fim twojego brata nic nie wygral :-)

ocenił(a) film na 9
Co_lump

No właśnie taki temat chciałem tu nadać :p Ale skoro już jest to się podpiszę tylko - najlepszy amatorski film polski, jaki w życiu (narazie) widziałem. Wszystkie aspekty przemocy od Kill Billa - idziemy według listy - do Człowiek pogryzł psa - scena z wizją lokalną zdarzeń rozbraja na całości. Porywające przerysowane aktorstwo (jaki ten Wojdon ma głos:D No i zakończenie no normalnie prawdziwa Zagubiona autostrada i wartościowe przesłanie heh. Miło by było gdyby coś pobiło ten film, ale raczej nie za szybko to nastąpi.

ocenił(a) film na 9
Co_lump

Najstraszniejsze w tym filmie jest to,że ta cała makabra nas śmieszy.
A poza tym Grzegorz Wojdon (Marco) i Wojciech Ziemiański (paser) byli zaje...eee...fajni :)

Daguchna

Według mnie najlepszym filmem amatorskim jaki widziałem był "Krew z nosa". W tamtym roku był pokazywany na tej imprezie offowej na TVP 2.

Co_lump

powiedziałabym: jeden z najlepszych ;]
moim zdaniem film jest bardzo zabawny ale czasem to az szkoujacy .
ale ogólnie rewelka

mwm

Czy film składa się tylko z utworów zespołu PUSTKI czy jeszcze kogoś. Strasznie mi się podobała ścieżka dźwiękowa w filmie...

ocenił(a) film na 6
Co_lump

Mam podobne odczucia. Poza tym parodia 997 była rewelacyjna.

ocenił(a) film na 8
Co_lump

Totalne zaskoczenie - w pozytywnym tego słowa znaczeniu!:D Bardzo fajny film, nie pomyślałabym, że w naszym kraju takie rzeczy dobre kręcą. Widziałam też "Krew z nosa", skoro już o Bodo Koxie mowa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones