Andrzej Gołota

Andrzej Jan Gołota

8,0
71 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Andrzej Gołota

Powinien zdobyc tytuł mistrza swiata ale go oszukali i John Ruiz zachował tytuł.Pamietam jego znakomite walki min.z Timem Witherspoonem Kevinem Macbridem Michaelem Grantem czy Michaelem Mollo.Gołota ma to cos czego nie mają Tomasz Adamek Dariusz Michalczewski czy Krzysztof Włodarczyk.Poniósł 8 porazek ale w gruncie rzeczy przegrał 3 z Lennoxem Lewisem Lamonem Brewsterem Tomaszem Adamkiem a reszte przegrał przez swoja słaba psychike.Powinien juz konczyc kariere ja zapamietam go jako wielkiego boksera i wspaniałego człowieka.

sador1991

Kto sie zna na boksie ten wie ze wygrał z Byrdem i Ruizem dla mnie Andrew jest mistrzem swiata.

użytkownik usunięty
sador1991

Dokladnie wielkii bokse 2krotny niekoronowany mistrz swiata wagi ciezkiej . Lou Duva powiedzial ze ze wszystkich bokserow ktorych tranowal (holyfield , lewis ) Golota mial najwiekszy talent . Szkoda go ;d

Lou Duva powiedział ze za co by Andrzej sie nie wzioł to w danej dziedzinie byłby przynajmniej dobry

użytkownik usunięty
sador1991

Ja od walki z Sandersem zainteresowałam się trochę polskim boksem... :)

Trudno jest wygrać z Adamkiem bokserowi, który chyba po jakiejś kontuzji, właściwie tylko jedną ręką walczy...

użytkownik usunięty

'Ja od walki z Sandersem zainteresowałam się trochę polskim boksem... :)' <- trudno byłoby zapewne wytłumaczyć dlaczego właśnie od tej walki, ale w związku z konsekwencjami jej obejrzenia ... mi też byłoby trudno zapomnieć Andrzeja jako boksera:)

Nawet nie chodzi o to że jedną rękawicą ale po prostu była kolosalna różnica szybkości.To musiało sie tak skończyć.Natomiast jeśli walczyliby w swoich najlepszych latach to Andrzej skończyłby Adamka w 6 rund

użytkownik usunięty
fauzi

No wiesz... gdybym potrafiła tak określać kto, kogo, w której rundzie to nudziłabym się podczas oglądania:)

Dzięki tamtej walce polski bokser przeszadł do innej wagi... To czy jako osobę się go lubi mniej czy bardziej od Andrzeja nie zmienia pozytywów dla tego sportu w Polsce.

ale ja absolutnie nie pałam nienawiścią do Adamka.Wkońcu obaj całe kariery walczą dla Polski a chyba to jest najważniejsze.
Ale jak przeanalizujesz sobie kolejne elementy sztuki bokserskiej( warunki fizyczne,siła,technika,nieprzewidywalność) to Andrzej opanował je lepiej.Teraz ma swoje lata więc jest logiczne że nie walczy z takim polotem jak kiedyś

użytkownik usunięty
fauzi

Ale ja jestem bardzo ciekawa walki z Kliczką właśnie z uwagi na elementy o których piszesz, różnice między bokserami:)

ps. Nie chcę zwykle kibicować temu zawodnikowi, którego bardziej lubię bo w tej kwestii wygrana/przegrana i tak nie ma znaczenia... niech wygra lepszy:)


Wazne aby była ciekawa walka:)

fauzi

Walka na porzegnanie i emerytura

Dzieki Andrzejowi rozkwidł boks zawodowy w Polsce

użytkownik usunięty
sador1991

mogłabym napisać dokładnie to samo i dodać:
"ja zapamietam go jako wielkiego boksera i wspaniałego człowieka":)))

Ja nie rozmawiam jak facet o boksie:))) Powiem o plusach, o minusach, o szacunku i się raczej nie przyznam kto jest ulubieńcem:))))
Za to w związku z Andrzejem mogę coś powiedzieć o innym bokserze.
Alberta Sosnowskiego chwalił właśnie Gołota i Kliczko i zaczęłam się zastanawiać dlaczego:)

fauzi

Andrzej by go zniszczył

użytkownik usunięty
sador1991

Jakoś nigdy nie myślałam, że Andrzej Gołota ma słabą psychikę... Zawsze mi się wydawało, że brakuje mu jakiegoś relaksującego hobby typu malarstwo, fotografia czy coś takiego...:)

ogródek;)

użytkownik usunięty
fauzi

wszystko jedno - chodzi o efekt;)

A Gołota po raz pierwszy pokazał słabą psychike i takie "szaleństwo" w walce z Po'uha.To było kilka walk przed Bowem.Ugryzł przeciwnika w szyje.Kto wie,może to była inspiracja dla Żelaznego Mike'a....;)

użytkownik usunięty
fauzi

Taak, bo Tyson też miał 'baaardzo słabą' psychikę....

Interesowałam się Japonią i innymi krajami regionu. Stąd takie, a nie inne wrażenia. Mamy inną kulturę więc ja nie koniecznie mam zaraz rację, nie zamierzam się o to kłócić:)

Ale to nie jest absolutnie kłótnia;)) podałem ciekawostke dla tych którzy walki nie widzieli.A polecam. 5 rund ciężkich ciosów;)

Złośnica z Ciebie;))

użytkownik usunięty
fauzi

Dzięki takim uwagom znalazłam sobie do obejrzenia walkę Wawrzyk vs Mazikin polecaną przez twórcę wątku:) Opisywaną kiedyś widziałam...

Nie przesadzajmy:)

fauzi

prawie zaliczył w tamtej walce deski

sador1991

Następna walka powinna być z Karkówą z Gulczasa lub z Andrzejem Nejmanem uups ludziska Najmanem ;)

użytkownik usunięty
Friopinion3453

Jeśli masz więcej talentu i jesteś lepiej wytrenowany niż wymienione osoby to z pewnością udowodnisz to podczas swoich walk i wszyscy komentujący tu fani boksu będą Cię chwalić;)

użytkownik usunięty

lub wytrenowana oczywiście:)))

Sador1991: 25 czerwca będzie kilka ciekawie zapowiadających się walk...

Friopinion3453

Chcesz byc zabawny czy co?

fauzi

Jakby sedzia wiadzial co zrobil to kariera Goloty by sie inaczej ukladala

DoktorLejdo

Może tak a może nie.To bezsensowne gdybanie.

fauzi

Mam nadzieje ze Andrzej zakoczy kariere jakims zwyciestwem nawet z kelnerem ktory ma dodatni bilans bo ostatnio przegral z Saleta z ktorym by wygral wczesniej.Oby nie byl to nasz wielki Najman.

fauzi

I dla Binkowskiego ktory ugryzl Zimnocha

fauzi

Tu jest ciekawy wywiad z Gołota przed walką z Gołotą mówi że z Lennoxem spotkał się na sparingu z Lewisem przed walką z Bruno i już wtedy chciał kończyć karierę jak będzie mistrzem i wspominał że nie lubi boksu........
http://www.boxing.pl/forum/boks-zawodowy-na-wiecie/3839-zaprezetuje-wam-wywiad.h tml

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones