PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=687214}

2XL

6,2 2 478
ocen
6,2 10 1 2478
2XL
powrót do forum serialu 2XL

żenada

ocenił(a) serial na 2

Kompletne nieporozumienie jeżeli chodzi o grę aktorską, fabułę i realność. Pomysł fajny ale
wykonanie.... ehhhh....

gnurfia

Zdecydowanie popieram jeśli chodzi o grę aktorską... Realność też trochę naciągnięta.

No i te chamskie reklamy polskich produktów... Kiedy to się u nas zmieni? Tragedia.

ocenił(a) serial na 2
Kirus

Jest dużo dobrych polskich seriali, ale ten wygląda jakby ktoś na siłę zrobił.... i w dodatku przedszkolak. Powinni zakazać emisji, bo jeszcze bardziej odmóżdża niż reszta mediów.

ocenił(a) serial na 10
gnurfia

jak ci coś nie pasuje to nie oglądać trza było odczep się od tego świetnego serialu a po za tym główne bohaterki świetne końcu inny serial od pozostałych
Co może ty byś świetnie zagrała w tym serialu a tragediom to wy jesteście

Patryk_S_fw

Ja powiem tak - aktorsko aktorzy są zdolni (głos, mimika Jungowskiej - genialne), pomysł ciekawy, ale scenariusz... Fabuła i dialogi są ta okropne, a czasami naprawdę żenujące, jak chyba w mało którym innym serialu. Scenarzyści powinni mieć dożywotni zakaz pracy...

Reżyseria dobra, ładne ujęcia głównych bohaterek, wyglądały korzystnie. Jeśli będzie druga seria, na co liczę, to mam nadzieję, że będą nowy scenarzyści. Bo po niektórych scenach bardzo współczułem Jungowskiej, że się na to zgodziła...

ocenił(a) serial na 2
szefu3

Ładnie ubrane w słowa :). Zgadzam się i dziękuję za poparcie.

Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 2
Patryk_S_fw

Jakaś kultura obowiązuje w miejscach publicznych, której Ty nie masz, co jest przykre, ponieważ każdy ma prawo wyrazić niezależnie swoją opinię. Jak masz problem z opiniami innych to ich po prostu nie czytaj i nie zaglądaj na fora. Szkoda Twoich biednych nerwów.

Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 2
Patryk_S_fw

Ps. Nie musisz nam udowadniać swojego pochodzenia poprzez folklorystyczne zwroty językowe stosowane w Twojej płytkiej wypowiedzi. Takie zwroty to przy sprzedawaniu cebuli na targu a nie na kulturalnym forum. Radzę też poćwiczyć ortografię.

Serdeczne i ciepłe pozdrowienia.

ocenił(a) serial na 7
gnurfia

dobry i umiejętny pojazd, brawo :)

ocenił(a) serial na 10
Kirus

Co do chamskiego promowania produktów z serialu to się zgadzam,ale to nie jest pierwszy serial i ostatni gdzie tak reklamują jakiś towar.W Pierwszej Miłości też ciągle reklamowali niedawno Plus i internet LTE też mnie to wkórzało.Ale jeśli chodzi o serial to znakomity bez dwóch zdań :-) Wkońcu coś nowego i zabawnego z fajnymi aktorami :-) Uwielbiam ten serial jak żaden inny do tej pory i z niecierpliwością czekam na 2sezon 2XL :-)

ocenił(a) serial na 3
gnurfia

...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones