Ludzie i bogowie (2020)
Ludzie i bogowie: Sezon 1 Ludzie i bogowie sezon 1, odcinek 13
odcinek Ludzie i bogowie (2020)

Odwet

8,0 74
oceny
8,0 10 1 74
Ludzie i bogowie
powrót do forum s1e13

Dobry serial

ocenił(a) serial na 10

Smutny odcinek dużo osób nie żyje....

7mateusz7kowalski7

Wiesz co to spoiler?

ocenił(a) serial na 10
Karo_oraK

Wiem takie coś z tyłu auta a nic konkretnego nie napisałem, więcej w necie piszą co się stanie na stronach o serialach niż ja w swoim komentarzu

7mateusz7kowalski7

Jest jednak różnica, gdy ktoś specjalnie wchodzi na takie strony, żeby przeczytać streszczenie danego odcinka- robi to wtedy świadomie. Inaczej, gdy na forum jest opcja żeby zaznaczyć "Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę." Myślę, że niektórzy sami chcieli zobaczyć, jak to się skończy- dobrze, źle, słodko-gorzko itd.

ocenił(a) serial na 10
Karo_oraK

A więc po co tutaj wchodzisz i czytasz komentarze sama sobie zaprzeczasz Bang

7mateusz7kowalski7

Bo czasami jednak wierzę, że ludzie potrafią włączyć myślenie i jak zakładają temat, który może zdradzać treść fabuły to zaznaczają opcję SPOILER. Nie zaprzeczam, po prostu nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Za parę lat (być może) ktoś się zainteresuje serialem, zobaczy twój post i zniszczy sobie oglądanie. Trudno, co się stało, już się nie odstanie. Ale w sumie czego się spodziewać po kimś, kto pisze "Bang" na końcu wypowiedzi.

ocenił(a) serial na 8
Karo_oraK

Onyks zginie? A co z Bronką?

ewa_612

Nie wiem kto zginie i nie chcę tego wiedzieć przed niedzielą. Jeśli Onyks jest wzorowany na pewnej postaci historycznej to możliwe, że tak.

Karo_oraK

Ale o co ten hałas i wydziwianie od bezmyślnych, skoro on rzeczywiście NIC konkretnego nie zdradził.

jan_niezbedny0

Bez przesady, to było zwykłe upomnienie, nie widzę tu żadnego hałasu. No jak kto woli. Ja wolałam sama zobaczyć jak się serial zakończy i chciałam się dać zaskoczyć, czy dobrze czy źle. Tak to już wiem, czego się mniej więcej spodziewać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones